אודותינו

אני חופית הרצוג, נשואה לד"ר גל הרצוג ואמא לשלושה ילדים. בעברי, מורה לחינוך מיוחד וכיום, יועצת חינוכית ופסיכותרפיסטית בעזרת בע"ח וCBT  בשילוב משחק, יצירה ואומנות. כיועצת חינוכית, אני נדרשת פעמים רבות להמליץ להורים על אנשי טיפול כאלה ואחרים. לא פעם, אני נתקלת בחוסר אונים מצדם – איך בכלל לגשת לזה? כיצד נדע איזה מטפל מתאים לבעיה של הילד או שלנו? איך דגים את המטפל המתאים ביותר בים המטפלים הקיים? הבנתי שצריך למצוא פתרון לשאלות הללו. לפיכך, החלטתי להקים את הפורטל הגדול והמקיף ביותר לתחומי הטיפול והסיוע המגוונים – המטא-פל – "מישהו מטפל בך". 

פורטל המטא-פל הוקם למענכם. אתם, אנשי הטיפול והסיוע ואתם, המבקשים למצוא טיפול. 

זהו בית חם ומקצועי לכל אנשי הטיפול והסיוע. כל תחום מקבל את המקום הראוי לו, הזדמנות להנגשה וחשיפה של עולמות התוכן הרלוונטיים לו, ובמילים אחרות, הזדמנות להראות לעולם מי ומה אתם. 

זהו בית המפגיש בין מטופלים למטפלים, בין מטפלים למטפלים, ובכך מאפשר העשרה, הרחבת הידע המקצועי ובעיקר, קהילתיות ותחושת שייכות.

אני מאמינה שטיפול צריך להיות נגיש. אני מאמינה שאדם המחפש עזרה, לא צריך לטבוע בים האינפורמציה, אלא, להצליח לבחור את הנכון לו ביותר באוסף האפשרויות הזמינות והמזמינות. 

אני מאמינה שאיש טיפול/סיוע צריך לטפל/לסייע לאדם המבקש עזרה, ולא להשקיע את האנרגיות שלו בעבודת שיווק סיזיפית ומתישה. לפיכך, הקמתי עבורכם את המטא-פל. כדי שמישהו יטפל בכם!